Dil Seçimi:
İngilizceİngilizce Türkçe
TEKNİK SERVİS

 

www.cammakine.com olarak piyasada Isı Cam, Cam İşleme, Cam Kesim, Cam Temperleme, Cam Kumlama ve benzeri alanlardaki cam makineleriyle ile ilgili konularda çalışan firmaların makine parkurlarındaki ikinci el veya yeni aldıkları makinelerinin bakımlarının yapılması için www.cammakine.com  olarak,  yurt içi ve yurt dışı teknik servis hizmetlerini  vermekteyiz. 


Yurtiçi:


Cam makine firma adresimiz İstanbul / Kartal olmakla birlikte Türkiye deki tüm illere teknik servis hizmetler ve bakım sözleşmeleri dâhilinde bakım servisleri vermekteyiz.


Yurtdışı:


www.cammakine.com olarak tüm dünya ülkelerine servis hizmetleri sunmaktayız. Genelde servis personelimizin bulunduğu ülkeler; Bulgaristan, Romanya, Rusya, Kazakistan, KKTC, Azerbaycan, İran,  Suriye, Almanya,  İtalya, Fransa, İngiltere, Portekiz, Ukrayna, Moldova,  Hırvatistan, G. Kore, Yunanistan gibi komşu ve cam sektörünün hareketli olduğu ülkeler bulunmaktadır.


Genel Şartlar:


a- Teknik servis hizmetini mühendis ve tekniker kadromuzdaki elemanlarımız yapmaktadır.
b- Teknik servis hizmeti isteyen veya yedek parça alan firmalara öncelikle telefon ile gerekli yönlendirme ve yardımlar yapılmaktadır.
c- Telefon ile yapılan görüşeler doğrultusunda teknik servis hizmeti için lüzum görülür veya arıza tespit edilememiş ise keşif için karar verilir ve işin şartları yazılı olarak firmaya bildirilir.
d- Teknik servis veya keşif çalışması için uygun bir tarih belirlenir.
e-Teknik servis hizmetini isteyen firma bulunduğu ülkenin siyasi, coğrafi ve iklim koşullarına göre gerekli tedbirleri almalıdır.

 

CAM KESİM PROGRAMI
Optimizasyon Programı
ARGON GAZI TEST
ARGON GAZI DOLUM
DUYURULAR
TUYAP

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player