Dil Seçimi:
İngilizceİngilizce Türkçe
BAKIM SÖZLEŞMESİ:

 

Neden Bakım Şözleşmesi:


www.cammakine.com  olarak rodaj, cam işleme, cam kesim, cam yıkama, cam temperleme, cam kumlama ve benzeri cam işleri ile ilgili konularda çalışan firmaların makine parkurlarındaki çalışır vaziyette bulunan makinelerinin daha verimli ve uzun ömürlü çalışmaları için bakım sözleşmesi sunmaktayız.

 

-Daha arıza meydana gelmeden, erken teşhiş sayesinde,  gerekli tedbirlerin alınmasıyla makinelerdeki olası arızaların önceden giderilmesi için bakım sözleşmesi sunmaktayız.

 

-Makinelerin olağan bakımlarının sürekli güvenli bir şekilde yapılarak arıza masraflarının daha aza indirilmesi için bakım sözleşmesi sunmaktayız.

 

-Arıza durumlarındaki zaman kayıplarının giderilmesi için üretimde kullanılan makinelerin sürekli gözetim altında tutulması için bakım sözleşmesi sunmaktayız.

 

-Sürekli olarak değişmesi gereken parçaların stoklarda tutulması ve satın almadan doğan zaman kayıplarını gidermek için bakım sözleşmesi sunmaktayız.

 

Cam Makine ile Sözleşme Yapmanın Avantajları

 

a- Yedek parça temininde kolaylıklar, iskontolu fiyat uygulamaları ve olağan arızalar için önceden belirlenen parçaların stokta tutulması.
b- Uygun bakım fiyatları.
c- Firmaların isteği doğrultusunda bakım periyotları.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
...................
CAM KESİM PROGRAMI
Optimizasyon Programı
ARGON GAZI TEST
ARGON GAZI DOLUM
DUYURULAR
TUYAP

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player