Dil Seçimi:
İngilizceİngilizceTürkçe
HİZMETLERİMİZ

 

Yedek Parça:


www.cammakine.com  adresinden cam endüstrisinde bulunan;  ısı cam, cam kesim, cam işleme, cam presleme, cam temperleme, cam yıkama, çift cam imalat, cam rodaj, cam baskı, cam boyama, cam delme, cam kumlama, ısı cam ilaçlama, thiokol extruder, butyl extruder, slikaj jel dolum ve benzeri makinelerin yedek parçalarının satışını ve özel parçaların imalatını yapmaktayız.


Teknik Servis:


Cam makineleriyle ilgili makine arızaları, makine revizyonları, keşif, üretim dizaynı konularında teknik servis hizmeti vermekteyiz.


Özel İmalat:


Deneyimli ve konusuna hâkim mühendis kadromuzla cam dünyasında kullanılan makinelerin yanında özel makine tasarımı ve ilmalatı da yapmaktayız.  Özel makine imalatında makineler, önce bilgisayar ortamında teknik hesaplamaları, sayısal benzetişimleri ve projeye uygunlukları kontrol edildikten sonra imalat sürecine girmektedirler.


Makine Bakımları:


Firmaların imalatlarında kullandıkları makinelerin bakımlarını çağa ayak uydurabilmeleri için yazısımsal güncelleme, elektriksel ekipmanlarında değişiklik ve makinenin gereken işlevi kazanabilmesi için revizyon çalışmaları yapmaktayız.


Danışmanlık Hizmeti


Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda cam sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Makine seçimi, tesis yerleşim planı ve buna bağlı üretim-planlama hesaplamaları, elektriksel güç tüketimi ve tasarrufu vb. konularda önlem ve uyarıları içeren bir çalışma şekli sunmaktayız.

 

CAM KESİM PROGRAMI
Optimizasyon Programı
ARGON GAZI TEST
ARGON GAZI DOLUM
DUYURULAR
TUYAP

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player